| DmXTeCkTrYs a întrebat:

Azi am hostat un post de radio free la cei de la freeshoutcast.com. Mi-au dat un IP, un port, si o parola. Am descarcat SAM Broadcaster si am vrut sa pornesc radioul dar a aparut o eroare aici este imaginea: http://img818.imageshack.us/img818/2259/snapshot20130412 120427.png. Dau funda la cine ma ajuta!

Răspuns Câştigător
| anonym000000 a răspuns:

Nu merge imaginea. serverul care il ai sigur e pornit? happy incearca cu shoutcast server. downloadeaza-l in pc si configureazal tu..vezi daca merge asa.happy daca merge problema e de la ei. probabil nu ai facut tu cv setari in sam bine