| Bossmen a întrebat:

azi am pornit pcul meu si unitatea se aprinde dar monitorul nu imi arata desktopul scrie doar "no signal" lafel luminita de la mouse nu este aprinsa desi este conectat cea ce este ciudat. Am incercat deja sa scot cablurile si sa le pun la loc dar acelasi rezultat am dat si restart la pc dar tot nimic varog ajutatima.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Înseamna ca ti s-a defectat placa video. Verifica placa video din unitate. Scoate-o si bag-o inapoi apoi porneste pc-ul sa vezi daca iti merge. Daca nu, trebuie sa inlocuiesti placa. Bafta

| CPAElites a răspuns:

Ce pc ai?
Specificatiile?
Ce sursa ai? ( Vreau modelul )