| Denis2017 a întrebat:

azi am vrut sa-mi testez vechiul pc si cand vreau sa-l deschid merge tastatura pana-n bios dar apoi dupa ce se incarca windows nu mai merge tastatura
ce fac?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sterge driverul de la tastatura si dupa dai scan for hardware changes si se instaleaza automat dai restart si vezi daca merge

| Denis2017 explică (pentru anonim_4396):

Cum sa-i dau daca nu pot sa-l deschid?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Denis2017):

Am inteles ca nu merge tastatura nu si mouse-ul, ai zis ca iti porneste windows-ul da nu-ti merge tastatura, cu mouse-ul stergi driverul

| AnKuXor a răspuns (pentru Denis2017):

Apasa prima sa intre in Windows F8 apoi alege Safe Mode.
Apoi cand intri in Windows asteapta putin pana merge tastatura apoi da restart. Daca nu merge instaleaza Windows din nou.SAu vb pe skype
ancusor_vodafone

| moartea76 a răspuns:

Salut,eu te sfatuiesc sa iti cumperi o tastatura nou, SPER CA TE-AM AJUTAT!