| cosmindiaconita a întrebat:

Bateria de la iphone 4s trebuie formatata?

Răspuns Câştigător
| misterioaѕa a răspuns:

Bună
Ştiu că eşti nerăbdător să-ţi încerci noul telefon, dar lasă asta pe mai târziu.
Da, trebuie formată. Ţine-l la încărcat 24 de ore după ce ţi se descarcă de tot şi nu vei avea nimic de pierdut.

5 răspunsuri:
| MeoKidu a răspuns:

Da, ca orice alt telefon.

| Roxy_9585 a răspuns:

Sigur ca da, ca la orice alt telefon. Trebuie sa se descarce, apoi sa il lasi la incarcat 24 de ore apoi trebuie sa se descarce, si din nou la incarcat si este reformatat.

| Jessicaby a răspuns:

Nu ai cum sa il bagi la incarcat inchis daca tu in inchizi cand l`ai conectat la priza sa il incarci.sta cateva secunde.si se deschide automat. ormatare nu se face...dar daca vrei poti sa il tii vreo 5 ore in priza incarcat chiar daca arata 100%

| Jessicaby a răspuns:

Nu ai cum sa il bagi la incarcat inchis daca tu in inchizi cand l`ai conectat la priza sa il incarci sta cateva secunde.si se deschide automat. formatare nu se face...dar daca vrei poti sa il tii vreo 5 ore in priza incarcat chiar daca arata 100%

| C8ilu_8718 a răspuns:

Nu,bateria este formatata din fabrica!