| BebeClown a întrebat:

Ca parere aveti despre BlackBerry 8520? Tare as vrea sa-mi iau unul (stiu ca e telefon business)dar ce ma intereseaza cel mai mult la el este calitatea fotografiilor si desi nu pot transefera muzica din alte telefoanele care nu sunt blackberry cred ca cu un USB as rezolva problema.Deci ce parere aveti sa-mi iau unul? Daca nu care sunt sugestiile voastre in legatura cu alte telefoane?

1 răspuns:
| minerva_5870 a răspuns:

Poti sa transferi ce vrei prin bluetooth de la orice telefon [mai putin iphone]. pozele sunt ok, dar mai bine iti iei un bb curve 9300 decat un 8250 [gps si procesor mai bun]