| dragos2003 a întrebat:

cand deschid pcul imi dispare tot de pe desktop inclusiv si bara de jos. ii dau ctrl+alt+del si nu merge task mancer.deci ce trebuie sa fac? cel mai bun raspuns primeste funda!

Răspuns Câştigător
| alexs99 a răspuns:

Calculatorul tau are virusi, trebuie sa-ti reinstalezi Windows-ul si dupa ce l-ai reinstalat sa-ti iei un antivirus.

3 răspunsuri:
| raducebotari a răspuns:

Cea mai buna solutie ar fi sa schimbi sistemul de operare pentru ca ai virusi.

| Maj3stic89 a răspuns:

Incearca cu repair windows, 100% virus dupa ce iti merge neaparat instalezi un antivirus eu am avast de 3ani si nu am probleme.

| dragos2003 explică:

Am gasit trebuie descarcat TaskManagerFix.exe dupa CTRL+ALT+DELETE si dau new task si scriu explorer. exe dar si raspunsul lui alex a fost bun