| MucH a întrebat:

Când doresc sa trimit un tiktok pe Messenger unui prieten, primesc eroare la trimiterea mesajului. Adică, in locul unde ar trebui sa îmi arate ca am primit seen la mesaj, apare semnul exclamării roșu. Cum rezolv problema? Multumesc! (iPhone 11)

Răspuns Câştigător
| Alina0102 a răspuns:

Nu știu dar am aceeasi problema iPhone X și credeam ca e din cauza noilor modificări Messenger.

1 răspuns:
| Adelinaaa07 a răspuns:

Incearca sa dai copylink la video si il atasezi pe mess, app si eu am iphone 11 si merge