| CristinaLaica a întrebat:

De ce când trimit mesaje pe Instagram îmi apare semnul exclamării cu roșu în dreptul lor și nu se trimit?
Sper sa ma lamureasca cineva.

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Cu oricine sau doar cu o anumita persoana? Daca sunt mai multe si ai dezinstalat si nu merge, lasa-l asa pana-si revine singura.

| Kyttynna a răspuns:

Verifica conexiunea la internet. Aprinde sau da refresh.

| Alexxx112 a răspuns:

O mica eroare... Dezinstaleza si după instalează aplicația din nou, va merge!

| CristinaLaica explică (pentru Alexxx112):

Am dezintalat si am instalat la loc dar nu merge.Cand trimit mesaj îmi apare instant semnul ala, tu ai pățit?

| CristinaLaica explică:

Am day refresh, netul merge f bine.

| CristinaLaica explică:

Da,dar doar de pe contul meu, am făcut acum alt cont si de pe acela merge dar de pe cel original nu mă mai lasă decât cu cei care am vorbit deja.Atat.