| AlexBmxRider a întrebat:

cand incerc sa ma conectez la youtube imi zice ca certificatul a expirat. Am ora si data setate bine. am incercat sa le sincronizez cu time-winddows dar imi da eroare. Ce sa fac ca sa ma pot conecta la youtube?

3 răspunsuri:
| Mozurov a răspuns:

Imi poti scrie exact mesajul de eroare, te rog? Si spune-mi ce browser web folosesti.

| eaglewatch01 a răspuns:

Am facut o vizita pe acolo acum si imi cerea si mie sa-mi schimb username, ca ar fi greu de citit, chipurile.In schimb, imi cereau full name la chanel si bla, bla.S-au smecherit toti, de cind cu ACTA.Nu s-a aprobat dar e pusa in aplicare.Totul pentru o supraveghere mai usoara.Cred ca ceva de felul asta s-a intimplat si cu tine.Nu pot sa-mi dau seama ce e de facut.Ma gindesc de ceva timp sa renunt la conturile astea online si scap de tot felul de mesaja neasteptate si neplacute.

| AlexBmxRider explică:

Folosesc chrome dar acum vad ca merge. Multumesc oricum!