| Iulian03 a întrebat:

Cand vreau sa vad un film pe Dailymotion zice ca nu am activat Adobe Flash Player, dar am instalat Adobe Flash Player.Cum pot sa-l activez?

8 răspunsuri:
| badoiu a răspuns:

Atunci trebuie sa incerci alta variantta Adoble Flash Player

| christmas10 a răspuns:

Vezi ca trebuie sa-ti apara sus de tot o bara unde te intreaba daca vrei sa activezi flash playerul dai allow si cam atat. Sper ca te-am ajutat. Numai bine!

| Iulian03 explică (pentru christmas10):

Unde? Folosesc Opera.

| christmas10 a răspuns:

Sub casuta unde scrii site-ul pe care vrei sa-l accesezi.Numai Bine!

| Iulian03 explică (pentru christmas10):

Nu gasesc.Baga id-ul meu wwe_iuli.

| Iulian03 explică (pentru christmas10):

Sczue nu wwe_iuli.Ca ala a fost hackerit de o saptamana.Baga rey_mysterio_the_Best_number_one

| christmas10 a răspuns (pentru Iulian03):

Funda?

| Iulian03 explică (pentru christmas10):

Nu,Ca nu-l gasesc.