| SpeedPrimer a întrebat:

Care consola este mai buna dintre:
Xbox one (fara kinect) Si un PS4?
Dau funda!

Răspuns Câştigător
| horseey a răspuns:

Fiecare are exclusivitatile ei. Play Station de exemplu are seria God of War, Uncharted, inFamous, Little Big Planet, etc. In schimb, Xbox are Halo, Alan Wake, The Witcher, etc. Alegi consola care-ti place mai mult, ambele sunt console foarte bune.

1 răspuns:
| crytical a răspuns:

Clar xbox one, sa fac o comparatie, xbox one e ca un telefon adica poti sa faci mai multe pe el, pe cand ps4 e ca un Nintendo de ala poti doar sa te joci jocuri. si kinectul oricum nu ai ce face cu el pentru ca sunt doar vreo 3 jocuri care folosesc kinect.