| telefonmobil a întrebat:

care e cel mai bun program de găsirea a driverelor pentru Windows sau cel mai util program sau folosit pentru găsirea de drivere?

6 răspunsuri:
| RareşTPUro a răspuns:

Driver Booster 2 este un program foarte bun. Iti le gaseste driverele, ti le instaleaza si ti le si update-eaza la zi daca sunt disponibile update-uri pentru driverele respective.

| RAY a răspuns:

Sam drivers 15, 8

| gelu1970 a răspuns:

Slim drivers free. sunt si altele insa de plata. slim drivers e partener Microsoft.
https://www.slimwareutilities.com/slimdrivers.php

| BogdantheDreamer a răspuns:

3dchip

| telefonmobil explică:

Dar program ce da le găsească driverele si Off-Line

| anonim_4396 a răspuns (pentru telefonmobil):

3dp chip le gaseste offline, dar nu te astepta sa le si descarce si instaleze offline pentru ca asta ar insemna ca sa aiba 100 de GB programulwinking