| ltaaaăăă a întrebat:

care sistem de operare este mai rapid fluid si sa nu aiba deloc deloc lag ipad air 2 sau tablete cu android va rog mult ajutati-ma

3 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Chiar te rog sa iti iei ipad air 2 si sa imi cauti tu, nu prostii pe youtube. Deci sa imi cauti tu unde ai sa ai tu lag, nu acum, chiar si peste 1 an... Air 2 merge perfect, si e cea mai puternica tableta de la ora actuala. E cel putin cu 50% mai performanta fata de cel mai puternic concurent cu android.

| CMV1994 a răspuns:

IPad pot sa-l iei linistit! In materie de sisteme de operare si electronice facute perfect recomand Apple!

| mar342 a răspuns:

De obicei ultimul sistem de operare se misca cel mai bine: la ipad air 2 IOS 9 e cel mai bun mai ales ca IOS 9 se optimizeaza special pentru ipad air 2, iphone 6(6 plus) si iphone 5 s.