| NeedHelp1 a întrebat:

Cât costă să schimb display-ul la un Samsung J5 2017?

12 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

349 ron https://www.emag.ro/......D81NKVBBM/

plus manopera 50 de ron

| cfrtobias a răspuns (pentru RAY):

Eu cred ca undeva la 200 lei daca isi cumpara de eMAG atunci si-ar face singur

| RAY a răspuns (pentru cfrtobias):

Pai e de pe eMAG e linkul

| cfrtobias a răspuns (pentru RAY):

Oricum poate nu accepta in magazin sa faca manopera luat de pe eMAG ca nu isi asuma riscul

| cfrtobias a răspuns (pentru RAY):

Pana la urma va merge la magazin de acolo poate si va lua doar voia doar pret aproximativ cred

| RAY a răspuns (pentru RAY):

Https://www.servicetelefoane.ro/......7-sm-j530/

350,00 -display

manopera 50 lei

Adresa: Sos Oltenitei 58 – Bucuresti

| RAY a răspuns (pentru cfrtobias):

Nu stiu nici din ce oras e

| cfrtobias a răspuns (pentru RAY):

Sau isi cumpara telefon nou poate in timp ca zice poate ca e mare pret

| RAY a răspuns (pentru cfrtobias):

Depinde de cat timp il are, cum merge, eu schimb dupa 3 ani un mobil

| cfrtobias a răspuns (pentru RAY):

Pentru pretul ala poate mai pune vreo 100 lei si cumpara unul second... ca pe eMAG nu e la vanzare

| RAY a răspuns (pentru cfrtobias):

749 atat a valorat
pai cam ai dreptate mai bine cumpara unu nou, asa ajunge pana la minim 300 de ron sau 400 de cu reparatia mai adauga cv si iti cumpara nou
https://www.emag.ro/......DSWMHQBBM/
de exemplu