| DRAGOSH977 a întrebat:

cati mb are windows 7?, funda

7 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Cand il downloadezi are numai 2.5 gb-*2560 megabytes *, din cauza ca este compresat!
dar cand il instalezi pe hdd ....iti trebuie macar 16 gb *16 384 megabytes*

| DRAGOSH977 explică (pentru Apache):

Mie mi-a dat cand am cumpatar pc-ul un windows 7 pe dvd are 142mb.Nu este bun? sau cum? ca nu inteleg.

| Apache a răspuns (pentru DRAGOSH977):

Nu are cum sa aiba 142 de mb.....cat de compresat o fi el

| DRAGOSH977 explică (pentru Apache):

Pe dvd scrie windows 7 disc repair.Inseamna ceva?

| Apache a răspuns (pentru DRAGOSH977):

Ala nu e windows 7 desteptule...e un recovery cd
Adica e un cd pe care il bagi daca windows 7 ti-a dat eroare si instaleaza din nou componentele de baza pentru ca windowsul sa porneasca din nou
Nu e windows 7... e un cd pe care il bagi, ca sa il repari atunci cand ti se strica *Daca se strica *

| DRAGOSH977 explică (pentru Apache):

Mersii! ca mai luminat.Sa este pana inveti...

| Marlena852 a răspuns:

Iti ia vreo 20 de giga din memorie