| PsihologulMZlate a întrebat:

Caut un software pentru scanat documente care sa aiba urmatoarele functii: Să poată fi selectat scannerul de unde se preia imaginea, să fie capabil să repete comanda de print la un interval setat (cateva secunde). Am avut un program de genul asta dar nu il mai gasesc. In principiu vreau sa scanez carti pe un scanner flatbed si nu vreau sa apas butonul de scan de fiecare data cand dau pagina.

1 răspuns:
| dannyel86 a răspuns:

Incearca acest soft:
https://www.naps2.com
Cred ca setarea de care vorbesti ar putea fi gasita si in optiunile pentru imprimanta, care sunt incluse in driver-ul oficial al producatorului.