| Crs a întrebat:

Am o imprimanta hp laserjet professionalM1130 MFP si nu imi merge scannerul la ea. Xeroxul si imprimanta functioneaza dar cand vreau sa scanez ceva imi zice ca nu gaseste scannerul. Este totul instalat la ea.

1 răspuns:
| sandu09 a răspuns:

Fa un restore la sistem, daca nu merge... reinstaleaza toate driverele, ultima solutie este sa reinstalezi windows-ul, daca nici asa nu merge, apeleaza la un service sau la garantie daca mai este valabila.