| Andreyeu a întrebat:

Ce mi-ati recomanda: PS3 sau Xbox360? am auzit ca PS3 are grafica mai buna...ect.voi?big grin

Răspuns Câştigător
| BarBateLuL a răspuns:

Ps3. asa e. Am jucat cu el la un amic si avea si xbox360 si chiar e mai bun ps3. Funda big grin

3 răspunsuri:
| ALexks a răspuns:

O fi mai bun ps3 dar nu se poate moda, iti recomand xbox360 ca se poate moda

| Andreyeu explică (pentru ALexks):

Eu am auzit de la toti ca orice consola se poate moda...happy

| viola16 a răspuns:

Iti recomand ps3, are exclusivitati mult mai bune, acces la internet free, blu-ray.
P.S.nu ii asculta pe astia care zic ca nu nu-i bun ca nu se modeaza si sa algei Xbox, una e originalu alta fakeu