| Horatiu_Ros_1992 a întrebat:

Ce parere aveti despre acest laptop: https://www.emag.ro/......DHKHX4BBM/ Intreb pentru ca nu am auzit cele mai bune lucruri despre HP.

Multumesc!

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

Drăguț, frumușel, tare, rezonabil!

"nu am auzit cele mai bune lucruri despre HP"
- cu ce ți-a greșit HP (ce zvonuri nașpa circulă prin târg despre ei?)

| Horatiu_Ros_1992 explică (pentru sierra1):

Circula faptul ca bateria ar fi slaba si ca nu prea tin, desi componentele sunt foarte bune. Nu imi explic care ar fi problema, pentru ca pana acum am avut Lenovo. Oricum, mai astept pareri. big grin

Multumesc!

| sierra1 a răspuns (pentru Horatiu_Ros_1992):

Zvonuri - bateriile "țin" bine

PS - eu nu mi-am propus să-ți schimb părerile, sunt ale tale, să le păstrezi sănătos. Mai așteaptă și alte opinii.

| Horatiu_Ros_1992 explică (pentru sierra1):

Eu iti spun ce am auzit, nu am testat.

| sierra1 a răspuns (pentru Horatiu_Ros_1992):

și eu îți spun că sunt vorbe aiurea, fără acoperire in realitate. Dar tu vei face ce vrei

| sierra1 a răspuns (pentru Horatiu_Ros_1992):

De ce ai da patru sute in plus pe Lenovo?

| Horatiu_Ros_1992 explică (pentru sierra1):

Asta nu inteleg, diferenta de pret... ca HP-ul vad ca are mai multe

| sierra1 a răspuns (pentru Horatiu_Ros_1992):

Zi "merci HP" si ia-l