| Adryanopol a întrebat:

Ce parere aveti despre Huawei x3?

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bănuiesc că discutăm despre Huawei U8510 IDEOS X3.

Aș zice că este destul de „bunicel", având în vedere specificațiile tehnice ( pe care le poți vedea la linkul http://telefonultau.eu/products/Huawei-U8510-IDEOS-X3-Black.html ), precum dotările, dar și raportându-ne la prețul de 600 lei.

Acum, bine-nțeles că sunt și mai bune, dar depinde de suma pe care ești dispus s-o plătești...

| Adryanopol explică (pentru bursuc001):

Am bugetul de max 700 lei si Huawei ideos X3 mi s-a parut destul de accesibil avind in vedere specificatiile tehnice.

| bursuc001 a răspuns (pentru Adryanopol):

Eu zic să rămâi la acest model, unul mai bun "sare" de 800 lei româneşti ( RON ).

| Adryanopol explică (pentru bursuc001):

O alta alegere ar mai fi Samsun galaxy S Wifi 3.65...l-am gasit in Italia la un pret de 100 euro...ce zici?

| bursuc001 a răspuns (pentru Adryanopol):

Acesta este un fel de mini-tabletă, NU este un telefon!

Ca şi caracteristici este asemănător, dar tranferul de date se face DOAR wi-fi...

Vezi caracteristicile la linkul : http://telefonultau.eu/products/Samsung-Galaxy-Wifi-3.6-Black.html

Eu zic să rămâi la Huawei U8510 IDEOS X3.

5 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Eu as zice sa te reorintezi catre galaxy mini 2 s6500