| SpecialistIT a răspuns:

Configuratia e buna, cu o singura conditie. Sa-ti cumperi o sursa serioasa, cum e G12S de la Sirtec: http://www.azerty.ro/surse/sursa-sirtec-hpc-400-g12s
De asemenea, iti recomand sa cumperi de la azerty sistemul, vei economisi cel putin 100 lei, daca nu, chiar mai mult.

Bafta!

| AlexBoy88 a răspuns:

Piesele Sunt bunicele, dar sursa eu zic sa iti iei alta e buna si aia dar sunt altele mai bune Bft!

| MarianAlexandru17 a răspuns:

Mai noi? Iti merg toate jocurile noi fara probleme, ia-l linistit, parerea mea.