| Anonimul2000090 a întrebat:

Ce parere aveti despre site.ul calculatoareok.com? Adica daca v.au placut produsele cumparate. Ca am vazut pe pagina de Facebook a firmei diferite recenzii. Vreau sa aflu deoarece m.ar interesa, as vrea sa cumpar un produs, un pc de vreo 340 lei si nu as vrea sa iau teapa. Multumesc.

2 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Nu merge. happy Daca vrei sh, exista firme serioase gen PCMadd sau aia din Timisoara... nu imi pica fisa cum ii cheama acum.

| NAT0 a răspuns:

Păi dacă nu vrei să iei ţeapă, iei de pe eMAG sau pcgarage sau altex. Firme cu un nume mare.
Oricum, părerea mea rămâne următoarea.
Un laptop cu un i5 şi o placă video bunicică, şi rami la mâna a doua e 10 milioane pe olx, ocazii.