| Cosma_Andrei_1995 a întrebat:

Salut, TPU!
Ce parere aveti despre windows 8 comparativ cu windows 7? Care e mai bun pentru jocuri si de ce? Care e mai eficient pe 4 gb RAM, 2 gb VRAM si procesor Intel pentium dual core g3220 3,06 ghz?
Merg aceleasi jocuri pe ambele?

3 răspunsuri:
| Devylgreen a răspuns:

Pai windows 8 nu este pra bun la jocuri decat daca ai 8GB RAM da o sa-ti mearga jocurile in schimb la windows 7 e mai usor si nu ocupa asa multa memorie ca windows 8 eu am avut 8 si imi mergea ca un rahat cu 4 GB RAM! N-a treaba ta il pui pe care-l vrei!