| RrEe4 a întrebat:

Ce pot face sa numai apara la messenger update-ul ala.Cand pun un status si il schimb ramane vechiul status sub noul status. Zice ceva de yahoo pulse. Ce pot face ca sa numai imi tot updateze statusurile mele?

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

Dacă îi vorba de chestia cu yahoo updates astea se pot dezactiva din setări aşa:
tebul „messenger"/preferinţe/yahoo actualizări/debifezi de acolo toate contactele cu actualizări inclusiv Yahoo plus.Succes