| SpigiBb a întrebat:

imi spuneti cum pot scapa de Yahoo Pulse? adica orice status pun pe messenger ramane acolo si cum pot face sa nu mai apara asa? Adica am instalat din nou mess-u si tot la fel? va rog help! FUNDAAA

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Intra aici:
http://pulse.yahoo.com/y/settings/updates
De-bifeaza Share my updates

Intra pe pagina Pulse
Go to your Pulse Page.
Mergi la "Settings", este deasupra la Connections.
Click pe "Manage Privacy Settings", este la categoria "Privacy".
Bifeaza "Hide my Profile".
Click pe "Save".
Acum pune cat mai multe statusuri unul dupa altul pana dispare de tot.

Succes!

| Iubibilăă a răspuns:

Adica la Y! Updates? Pai din pacate nu se pot sterge raman acolo. sau poate nu am inteles eu intrebarea?

| SpigiBb explică (pentru Iubibilăă):

Da la Y! Update.....nu se poate face niik?

| Iubibilăă a răspuns (pentru SpigiBb):

Nu sad. si eu am incercat