| ONXJoker a întrebat:

ce program imi trebuie si ce ar trebui sa fac, ca sa scot dintr-o melodie vocea si sa las doar negativul! FUNDA!

2 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Daca ai melodia in varianta mp3 (si nu scoasa de pe video), Audacy te poate ajuta sa reduci din vocea interpretului. Sunt diferite trepte de configurare, deci poti seta singur cat de mult sa elimini din voce, astfel incat sa nu afecteze foarte mult calitatea piesei. Poti incerca softul. E gratuit.

| ItsMyTime a răspuns:

Salut,nu exista program pentru asa ceva pentru ca ar afecta negativul, tot ce poti sa faci e sa cauti negativul in versiunea clean si daca nu sti numele melodiei e cam greu... sper ca te-am ajutat, bafta pa