| MihaelaDart a întrebat:

Ce recomandați? As dori un site care sa uploadez un fișier in format word sau PDF care sa nu fie cu valabilitate scurta de download.

Răspuns Câştigător
| Adrian5575 a răspuns:

Se poate. Activezi trimiterea de linkuri din dreapta fisierului/folderului respectiv, apoi copiezi linkul si il pui pe grupul de Facebook.

7 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Google drive sau Mega (dar recomand Google, este mai simplu si poti sa il golosesti cu usurinta si de pe desktop si de pe telefon).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Google drive

| Adrian5575 a răspuns:

Google Drive.

| MihaelaDart explică (pentru Adrian5575):

Se poate apoi din Google Drive să îl atașez într-un grup de Facebook? Și de acolo sa fie download de membri?

| MihaelaDart explică (pentru Adrian5575):

Multumesc, am reusit!

| Adrian5575 a răspuns (pentru MihaelaDart):

Se poate. Activezi trimiterea de linkuri din dreapta fisierului/folderului respectiv, apoi copiezi linkul si il pui pe grupul de Facebook.

| Balalau95 a răspuns:

Intru sa scriu google drive, deja daca scriu si eu e spam big grin
insa, sa nu uiti sa ii pui drepturi, de gen oricine cu link poate sa acceseze fisierulwinking altfel nu o sa fie vizibil

| NoisyLight a răspuns:

Box.com