| Queensisjdne a întrebat:

Salut TPU-Ce sa aleg dintre un iphone 7 de 128gb sau un iphone 7 plus 32gb? Va rog una dintre aceste 2 nu alte telefoane!

5 răspunsuri:
| ServetelUzat a răspuns:

IPhone 7 128 gb

| Adiq a răspuns:

Iphone 7 de 128gb

suntserios
| suntserios a răspuns:

Logica zice pe ala de 128 nu?

| Queensisjdne explică (pentru suntserios):

Pai asa ma gandesc si eu doar ca pe iphone 7 plus ai ecran mai mare rezolutie mai mare autonomie mai mare si ai si 2 camere pentru extra zoom si modul portrair.

| ardei795 a răspuns:

Nu prea imi dau seama ce faci cu toata stocarea de 128 de giga laughing
Eu recomand iphone 7 plus de 32, e mai putin, dar mai bun. Asta daca vrei si un ecran mai mare, baterie mai buna, stocare presupun ca suficienta laughing