| VooDau a întrebat:

Mi s-a ivit ocazia de a face un upgrade, nu stiu ce sa aleg dintre un iPhone 5s 32GB si iPhone 6 16GB, iPhone 6 mi se pare foarte urat.

Răspuns Câştigător
| LTAA a răspuns:

Au fix aceleasi specificatii, doar iPhone 6 are NFC (pentru Apple Pay) si, cica, un WiFi foarte performant.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

IPhone 7 este mai dragut.

| raduradu2014 a răspuns:

Mai bine iti iei un LG G3 http://www.emag.ro/......DVV3RBBBM/
e mai ieftin si mul mai performant ..intrece iPhone ul la tot

| Andreea555012 a răspuns:

Pai sunt cam la fel uita-te la descriere la cât are fiecare camera, de cât are ecranul, etc si compara-le si vezi care e mai bun pentru tine. Multi recomanda iPhone 6 ca e mai nou eu nu știu ce sa zic

| victor1995 a răspuns:

Eu it recomand sa iei iPhone 6 big grin