| Nede7527 a întrebat:

Ce sa aleg dintre Iphone 7 cu 2Gb Ram și 128Gb Rom(read only memory) sau Samsung Galaxy a9 2018 cu 6Gb Ram și 128Gb Rom.

Răspuns Câştigător
| LzzD a răspuns:

Depinde ce ai mai avut până acum: cei care au avut iphone merg în continuare pe acesta, cei care au avut Android s-au obișnuit cu sistemul ăsta de operare si nu l-ar mai schimba.

6 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Iphone se descarca repede si nu-l mai poti vinde dupa aceea din pricina contului de iCloud.
Un Samsung poti sa-l customizezi dupa cum doresti.
Trebuie sa te gandesti si la baterie ca sa nu stai tot timpul sa-l incarci sau sa porti pe fiecare zi un power bank dupa tine.

| gelu1970 a răspuns:

Samsung

| Zaygon a răspuns:

Galaxy a9 iar aia 128GB nu sunt ROM sunt stocare(de care o fi ea: UFS, Flash, emmc etc).

| Gabriel2424 a răspuns:

Clar galaxy a9,.

| Parallax a răspuns:

Eu as alege Samsung Galaxy a9, opinia mea!

| Ionut0110 a răspuns:

Eu am iphone 7 de 128 gb si sunt mega multumit de el, acum e relativ ce spunem noi, ce iti place tie mai mult si cu ce sistem esti tu obisnuit sa lucrezi mai bine, eu l-am achizitionat de pe www.quickmobile.ro si sunt mega multumit, am si un voucher de reducere primit de la ei daca te ajuta, cod voucher QUICK710