| Vasilescu_Andrei_1992 a întrebat:

Ce shootere merg pe urmatoarele componente 768 ram placa video ATI RADEON 9200 pro family 128 mb procesor amd sempron(tm) 2500+ 1.75 GHz Os Win xp sp3 2002 version? Funda celui mai bun raspuns big grin

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Counter strike, call of duty 1 si 2, sniper elite, Return to castle : Wolfestein, Far Cry, GTA San Andreas, Battlefield, primele serii Tom Clancy's! happy

| Vasilescu_Andrei_1992 explică (pentru Jipa95):

Daca se poate sa-mi dai unu/mai multe site-uri de unde le pot lua. App, c.s si gta san andreas nu-mi da site ca m-am plictisit de ele.

3 răspunsuri:
| Blamely a răspuns:

Counterstrike, Fall Out: New Vegas, Battlefield, Call of Duty.

| Ottakringer a răspuns:

Daca vrei ceva online poti incerca Crossfire :).
http://crossfire.gamerage.com/