| aztec123 a întrebat:

CE telefon imi recomandati sa cumpar dintre Samsung c6712 si Samsung S5260 Star 2. Vreau sa imi spuneti care este mai bun si mai comvenabil. Dau funda! Va multumesc

Răspuns Câştigător
| xpbauuxx a răspuns:

Eu as alege Samsung c6712. Daca ai privi ambele telefoane ai vedea ca au cam aceleasi proprietati si arata cam la fel dar Samsung c6712 are sistem de operare android 2.2 (android e chiar bun ) si are ecran tactil. Ecranul tactil trebuie tratat cu atentie la inceput deoarece este sensibil si orice,, miscare gresita " te duce la o pagina nedorita dar cu timpul te obisnuiesti si devine usor de folosit. Sper ca te-a ajutat. FUNDA te rog :X