| RaiN47 a întrebat:

Care din aceste telefoane este mai bun si imi recomandati sa-l cumpar.
Sa-mi cumpar un Samsung S5260 Star II Onyx Black sau un
Samsung Star 3 s5220 Black.
P.S.big grinAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| nadia13 a răspuns:

Sincera sa fiu iti sugerez sa iti iei un Samsung star II, deoarece este foarte bun, pe acesta il am si eu big grin Star III nu este bun adica nua re touck-ul la fel de bun ca star II...deci cred ca Star II e mai bun...iti spun din experienta laughing Funda?

6 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Telefoanele sunt foarte asemănătoare ( dpdv tehnic ), totuşi Samsung S5260 Star II ar fi puţin mai bunicel.

Vezi COMPARAŢIA şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=3718&idPhone2=4448#results

| introduaicinumele a răspuns:

Eu as zice sa nu-ti iei nici unul dintre cele 2, cumpara-ti un smartphone, ti-as recomanda un Samsung Galaxy Mini 2.

| TestPetrut a răspuns:

Mai degraba frate star 3 e mai nou are ecranu mai mare are mai multe aplicatii alegerea tawinking

| RaiN47 explică (pentru TestPetrut):

De fapt Star 3 are ecranul mai mic, are aceleasi aplicatii.

| TestPetrut a răspuns (pentru RaiN47):

Aici vezi mai bine are cu 2 cm mai mare ecranu sau 2 mm uite:;) http://www.smartprix.com/......23_116.php
deci e mai bun star3

| Roskataaa a răspuns:

Samsung S5260 Star II este mai bun.
Sper ca te-am ajutat. Funda?