| AdelinGrigorescu a întrebat:

Ce Windows imi recomandati pentru un Pc cu?:
-4gb ram
-1.5gb placa video
-3. 1Ghz procesor I3

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Win 7 Home 64 bit.

| JohnnyWylde a răspuns:

Windows 7. Este mult mai stabil pentru gaming decat windows 8, si ofera foarte multe chestii in plus fata de windows xp. La ce componente ai in PC fara doar si poate windows 7 e cea mai buna alegere.

| spaghetty a răspuns:

Eu am laptop cu 2gb ram, Intel hd graphics, core i3(2.53ghz)si merge extrem de perfect windows 7:X
Windows 7 plus ca vrei rula perfect jocurile

| Irena97 a răspuns:

Xp sau windows 7

| Beretta a răspuns:

La specificatiile date de tine cred ca o sa iti mearga windows 7/8 fara probleme

| V1ADUTZ a răspuns:

Eu iti recomand Windows 7.

| Auuuuuu a răspuns:

Foloseste Windows XP.Este destul de bun. Funda?

| AdelinGrigorescu explică (pentru Auuuuuu):

Am acut si Windows Xp dar mi se pare cam classic cu toate ca e cel mai bun la jocuri!

| Auuuuuu a răspuns (pentru AdelinGrigorescu):

LA PC-ul tau este recomandat windows XP deoarece Windows 7 poate sa-ti faca unele mici probleme.Multumesc