| Bugabuga12365 a întrebat:

Cei care The West ..cum as putea sa fac foarte multi bani? Ce indemanari sa pun,pe ce sa ma axez,eu ma gandeam la ceva comert, dar nu stiu.Ce clasa de caracter sa aleg si din ce meserie se castiga cel mai bine.

3 răspunsuri:
| Liniste a răspuns:

Cel mai bine se castiga intr-adevar la negusor ambulant, iar indemanarile iti arata ei la fiecare munca ce iti trebuie. Daca mai primesti linkuri cu hack pentru the west ignorale nu exista hack. In momentul in care iti treci numele si parola cel care ti-a dat hackul primeste imediat aceste date si iti fura contul. Mult succes