| alinutaalinuta1999 a întrebat:

SALUT TPU! Cine are cont de ourworld? Cine nu mai joaca? imi puteti da mie contul, mie mi-a fost furat, nul schimb nu-i fac nimic dar vreau sal imbrac si sa serimt sentimentul

7 răspunsuri:
| DanycuD a răspuns:

Uite aici conturi ourworld gratis http://bit.ly/T5u8Gw

| qLalith a răspuns:

Puţin ajutor vă rog? ---> http://www.tpu.ro/......-cheltuit/

| alessandraAlExAnDrA a răspuns:

Si eu am un cont dar vreau sa-l schimb cu altul dar nu stiu cum sa-l schimb

| alinutaalinuta1999 explică (pentru alessandraAlExAnDrA):

Te faci zoe si iti transferi prin trade gratuit :d

| iris2003 a răspuns (pentru alinutaalinuta1999):

Cum vine asta? poti sa explici mai detaliat

| alinutaalinuta1999 explică (pentru iris2003):

Cu zoe poti pune orice lucru la trade. Le pui la trade iar cu contul pe care vrei sa transferi lucrurile trebuie sa aiba iteme de pret mic ca sa nu ai pierderi mari. Si pui lucruri la trade si iti dai oferte cu valoare mica pe ele. Si tot asa pana iti schimbi toate lucrurile si le transferi pe celalalt cont. Apoi sa zicem ca nu ai mai avut iteme mici si dai din cele mari. Pui lucrurile pe care le-ai dat adineaori la trade. Apoi cumperi cu bani ceva lucruri de noob si le dai la schimb cu fostele tale lucruri si tot asa pana iti transferi lucrurile.
Eu asa am facut mereu.

| keira06 a răspuns:

Uite unul cu lvl13: bb_anais05@yahoo.com si parola anaisanais