| bagheraaa a întrebat:

Salut Tpu.cine imi da si mie un server de samp in care pot deveni Admin sau vip? pentru cei care au nevoie de playeri si ajutor in schimbul a vip s-au admin va rog sa imi ziceti.

Răspuns Câştigător
| Mocanu_Madalin_1994 a răspuns:

HostName: Mioveni-RP Cand intri primesti lv3 si 300k/; leader Address: 93.119.30.63:7777 Players: x / 50 Ping: 11 Mode: Mioveni-Rp V0.1 Map: Los Santos, la 12 ore jucate ai masina personala! imagini din joc:aici se prezinta numarul masinii cu numele playerului pe care o detine! img580.imageshack.us/img580/8168/k710.png! server hostat by zeroping.ro
este nou deschis! in curand si forumul![best RP!] Va astept!
[aplicatii helper deschise! dam leader!
id owner:bsk4ever95

1 răspuns:
| Skullz a răspuns:

HostName: GTA.ExTreaM.Ro [LA ORA 14:00 DESCHIDEREA]
Address: GTA.EXTREAM.RO:7777
Players: 8 / 40
Ping: 30
Mode: ROMANIA EXTREAM
Map: San Andreas