| Fe_Petrus_1981 a întrebat:

Salut TPU,cine ma poate ajuta as dori sa urmaresc telefonul de pe laptop,este ceva aplicatie?
Si inca o intrebare, un link de conversie de descarcat de pe yotube, cate am gasit pana acum...au mers ce au mers dar dupa aceea au dat erori.

5 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Iti recomand AirDroid, versiunea de baza e gratis si ai cateva functii utile.
Descarci aplicatia de pe Play Store si dupa intri aici
https://web.airdroid.com/

| NLS a răspuns:

Https://www.youtubedownloaderhd.com/download.html

versiunea Portable o recomand

********************
sau ceva mai bun, poti descarca clipurile de pe un intreg canal cu doar 2-3 clickuri:
https://www.4kdownload.com/products/product-videodownloader

| Trickster a răspuns:

1. Pray e o aplicație buna
2. Dacă vrei sa descarci ceva de pe Youtube, descarca flvto. Are versiune atât de Android, cât și de Windows.

| Fe_Petrus_1981 explică (pentru Trickster):

Pai ce aplicatie e aia pray, eu n-am gasit nimic, imi da altceva in google play, da-mi te rog un link exact.

| Trickster a răspuns (pentru Fe_Petrus_1981):

Scuză-mă, am scris numele greșit. Aplicația este Prey*