| L0v3isTheWaY a întrebat:

Salut,TPU!
Cum bag pozele dupa telefon in calulator daca nu am cablu de date sau cititor de carduri?

Răspuns Câştigător
| kar1GaNNN a răspuns:

Prin bluetooth iti cumperi de la un maagzin de accesorii PC si transferi din telefon in pc tot ce ai ( video, poze, muzica )
Succes! Sper ca te-am ajutat.

8 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

Modem Bluetooth USB.

| PŞtefaniaP a răspuns:

Păi dacă ai internet pe telefon intri şi îţi bagi pozele de pe telefon pe facebook.Altă opţiune nu cred că există, cel puţin eu aşa ştiu... Sper că te-am ajutat! puppy dog eyes3

| bogboy101 a răspuns:

Prin cloud daca ismartphone si dupa net.ce tel ai?

| AdycuThebest a răspuns:

Nu prea ai metode.o metoda ar fi prin "bluetooth"

| L0v3isTheWaY explică:

Multumesc, pentru ajutor! Am rezolvat cu bluetooth. V-am dat vot tuturor.

| Aallexxuuttzzuu a răspuns:

Ce telefon ai?

| Dariuspopa a răspuns:

Ar fi o metoda sa ai cablu de bluetooth la pc sau sa i le dai unuia din prietenii tai sa sa le bage el si sa ti le dea pe mess/skype/facebook, sau sa intri pe net pe telefon si sa ti le trimiti singur pe mess sau sa le pui ca status la facebook si dai PRIVAT adica sa le vezi doar tu, si mergi intrii pe pc si ti le descarci de-acolo, sper ca m-am facut inteles si te-am ajutat, FUNDA?

| Georgescu_Mihaela_1977 a răspuns:

Api cumpara un stick de bluetooth este destul de ieftin oricum