| Anonymus3000 a întrebat:

Cum fac sa imi schimb numele pe youtube? am intrat si am incercat sa il schimb de pe google + dar acolo ma pune sa pun din 2 cuvinte iar eu vreau sa imi apara pe youtube doar un nume cum au youtberi gen tequila etc. Sper ca ati inteles ce vreau sa spun si sper sa ma ajutati.

1 răspuns:
| Emgames a răspuns:

Nu trebuie doua cuvinte, ci trebuie un minim de caractere la contul yt
La contul google iti trebuie doua nume si nu e obligatoriu sa fie aceeleasi cu cele de la yt
Cand faci contul yt insa iti cere sa ai un cont google mai intai