| Kent27 a întrebat:

cum pot afla parola de la facebook daca stiu parola de la emailul pe care este facut acel facebook? stiu si parola precedenta de la facebook.si daca dau la "mi-am uitat parola" ma pune sa resetez si sa pun o parola noua.dar eu vreau sa o aflu ce cea actuala! va rog! funda!

3 răspunsuri:
| AlecsStyle3 a răspuns:

N-ai cum sa afli parola veche. Facebook are un sistem de securitate destul de bun.

| mariusmmc a răspuns:

Pentru "aflarea" nu spargerea de parole yahoo, facebook, etc... add : m_marius_catalin@yahoo.com, am cateva trucuri in care te pot ajuta cu ceea ce ai tu nevoie :). in video de mai jos am facut acel tutorial sa vedeti cum puteti intra in pc cuiva doar cu ip-ul sau! http://www.youtube.com/watch?v=0cPnqQxqkDc

| mariusmmc a răspuns:

Pentru "aflarea" nu spargerea de parole yahoo, facebook, etc... add : m_marius_catalin@yahoo.com, am cateva trucuri in care te pot ajuta cu ceea ce ai tu nevoie :). in video de mai jos am facut acel tutorial sa vedeti cum puteti intra in pc cuiva doar cu ip-ul sau! http://www.youtube.com/watch?v=0cPnqQxqkDc