| MajorKing a întrebat:

cum pot downloada un program sa imi arate ce draivaruri imi mai trebuie cum ar fi de sunet?! mersi mult

Răspuns Câştigător
| codrinstefan2103 a răspuns:

Caută pe google aida32. Îl descarci, nu trebuie instalat și îți arată acolo toate componentele și drivere-le din pc. Baftă.

| MajorKing explică (pentru codrinstefan2103):

Da,dar eu trebuie sa gasesc draivarul de sunet si nu gasesc nici un program care sa mi-l caut pentru ca nu am cd de la pc toate care le-am downloadat trebuiau sa le cumpar!

4 răspunsuri:
| marcusnmc a răspuns:

Nu e greu doar urmeaza pasii:
1- Download-eaza pc wizard de aici http://www.softpedia.com/progDownload/PC-Wizard-Release-Download-7769.html
sau il cauti pe google.

2- Programul scaneaza automat piesele din calculator
3- Dai la sunet iti apare vezi ce scrie apoi intri pe google si cauti driverul

Daca ai driverele inrei in control panel apoi add hardware dai next, apoi yes apoi iti apare hardware necunoscut il bifezi dai next.
Apoi dai advance, next, browse apoi gasesti cd ul si dai next apoi se instaleaza driverul.
Intrebari?

| marcusnmc a răspuns (pentru marcusnmc):

Scuze era " intri in control panel "

| MajorKing explică:

Da dar eu trebuie sa le caut pentru ca nu am cd de la pc!