| KostyCool a întrebat:

Cum pot face multe like-uri la o poza de pe facebook. Fara cersit sau chestii de genul!

8 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Iţi faci poză în chiloţi(neapărat tanga) şi în sutien pus de formă, zici că la 1.000.000 de like-uri pui continuarea!

| Doηηa a răspuns:

Fara cersit nu prea poti mai ales daca nu esti popular/a.
Eu ma minunez cand vad ca unele/unii isi posteaza niste poze pe FB chiar urate/oribile si primesc zeci/sute de like-uri iar eu, care sunt o fata frumoasa, cu poze foarte frumoase, abia primesc 15 like-uri cel mult. Poate o sa fiu descoperita cand merg la liceu, dar pana atunci stau cu like-urile mele putine(oricum nu primesc niciun trofeu pentru ele) doar ca pur si simplu alti dau like cui nu trebuie.
Te pup!

| IngerAlb a răspuns:

Dai si tu like-uri.Dar iti spun, ca nu e o optiune sa ai mii de like-uri.Am pe cineva in lista de facebook cu 1000 si ceva de like-uri la poza de profil..si cand a gresit si a intrat in conflict cu unu, s-au dovedit toti aia care i-au dat like sa o tradeze.

| Trynda a răspuns:

Dai share la ea. Rogi un prieten sa-ti dea share. Se pot obtine usor dar nu vad rostul in a avea multe like-uri. Eu nici nu am facebook. happy

| TheLoneWolf a răspuns:

Nu ai cum doar daca vor sa-ti de-a prietenii tongue

| TheLoneWolf a răspuns:

Sau sa iti faci mai mute conturi e fb si sa iti dai like la propria poza rolling on the floor

| Flavy_Flavius_1990 a răspuns:

Un site numai cu romani (fara straini) :) este http://fastlike.ro/, poti sa-ti bagi automat like-uri la postari si poze. este cea mai mare platforma de autolike din Romania, facuta special pentru romani. Are si video-tutorial sa vezi cum se foloseste. Succes!

| Bordas_Denis_1990 a răspuns:

Salut.Incearca si tu sa faci o poza mai pe placul tuturor.Intreaba-i despre ce le-ar placea.Multa bafta.