Întrebare recomandată | Silviu8888 a întrebat:

cum pot sa fac pe facebook ca prietenii mei sa nu primeasca notificari cand eu postez intr-un grup? FUNDA

Răspuns Câştigător
| PustoaicaSinguratica a răspuns:

Este posibil ca prietenii tai sa te fi trecut pe tine la "prieteni apropiati", astfel vor vedea absolut tot ceea ce postezi, distribui, comentezi, dai like...
Daca nu e asta, atunci va trebui sa intri in grup, iar in partea dreapta, la setari, poti opri notificarile. Daca prietenii tai sunt in acel grup, atunci cu siguranta vor primi o notificare ca ai postat ceva. Mai exista o setare pe care o poti face dupa ce postezi, sau chiar inainte..."cine imi ppate vedea postarea", trebuie sa gasesti unde scrie asta. De obicei este setat pe "prietenii mei", vei putea seta sa vada doar cei dn grup. Sper ca te-am ajutat. Succes! Funda

6 răspunsuri:
| Eastwood a răspuns:

Daca te au la prieteni apropiati atunci vor vedea tot ce postezi!

| aLExaNdRuUUul a răspuns:

Pai poti da grupul pe privat. sau sa dai sa poata vedea numai ce prieteni vrei tu. Este foarte usor.

| MrCronos a răspuns:

Depinde,
Adica prietenii apropiati la mine vad dar nu am o problema cu asta(:

| Secsitive a răspuns:

Păi ei trebuie să execute această operație.
1. Intră pe grup
2.O să vadă în dreapta 4 ferestre micuțe (Esti inscris/ă; distribuie; notificări și... ). Bun, o să dea pe NOTIFICĂRI ---->și apasă * OPRITE *, dai refresh la pagină.
Și gata. O zi faină!

| raresoo3 a răspuns:

Pai daca vrei sa nu vada ce postezi in momentul in care postezi iti apere undeva public... tu dai,, doar eu''. si postare
sper ca ti-am fost de ajutor