| anonim_4396 a întrebat:

Daca postez in intrebare la conversatii, o sa primeasca automat notificari si prietenii pe care ii am pe TPU, despre asta? Ca eu primeam de la cineva. Sau trebuie sa aleg o optiune, ca sa intreb si prietenii?

7 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Dacă ei şi-au setat ca să primească notificările, când cei din lista lor de prieteni pun întrebări, atunci vor primi, iar dacă nu, nu.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Prietenii tăi primesc notificări când postezi o întrebare!

Este opţiunea "Notificari pe site: Doresc sa primesc o notificare cand un prieten adauga o intrebare " - vezi linkul :
http://www.tpu.ro/setarile-contului-meu/

Toate cele bune!

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Mersi tuturor pentru raspunsuri.

| Fatamuntilor a răspuns:

Primesc notificari, daca nu au debifat aceasta optiune, chiar daca sunt prieteni!

| J0B0MAT a răspuns:

Prietenii tai de pe TPU primesc mereu notificare cand postezi o intrebare, indiferent de categoria la care o postezi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ei primesc automat notificarea

| Stormtrooper a răspuns:

Da, prietenii tai primesc o notificare de fiecare data cand pui o intrebare, in oricare categorie.