| Dangerous10 a întrebat:

Cum pot sa ma conectez la internet pe o tableta galaxy tab 3 de pe telefonul mobil (nu are wireless) ( am 90 Mb)

5 răspunsuri:
| Kriss96 a răspuns:

Si ce legatura are telefonul cu tableta?
Tu ai 90 Mb pe telefon din cate am inteles. Pai pe telefon poti sa-i folosesti. Nu pe tableta.
Poti inreba si la Vodafone sau unde ai tu abonament pe telefon. La fel o sa-ti spuna.
Nu exista sa te conectezi pe tableta de pe telefon.

| CoL00SaL a răspuns:

Nu poti sa te conectezi la internet daca nai wireless eventual daca ai o optiune activa...
Sa-l folosesti sanatos!

| Dangerous10 explică:

Mersi!
Am o optiune cu 90 Mb internet pe tel!

| Dangerous10 explică:

Am auzit de la cineva ca merge acum nu stiu.

| Dangerous10 explică:

Si nu am abonament am luat credit de 5 euro pe Orange si am activat o optiune cu 2000 de min si 90 MB