| anonim_4396 a întrebat:

As putea sa ma conectez la internet de pe mobil cu USB-ul de la telefon...adica daca este ceva metoda fara sa fie nevoie sa ai wireless. Am Galaxy S. Daca nu se poate spuneti-mi

3 răspunsuri:
| bistriteanul a răspuns:

Nu se poate conecta la internet Galaxy S prin Port-USB, fiindca nu s-a inventat inca acest sistem! Sa speram pe viitor!

| Eduard a răspuns:

Daca Pc-ul tau are bluetooth, iar sistemul tau de operare e Ubuntu sau Linux, poti face asta din comenzile de baza. Pe Windows nu sunt sigur daca se poate face, mai ales prin USB. Insa s-ar putea sa existe programe pe net care fac asta. Parerea mea e ca semnalul e prea slab sau poate sa cada frecvent si nu se merita sa te chinui cu ele. Mai bine ia-ti un stick cu net de la RDS, 15 RON pe luna.

Bafta!

| dahak a răspuns:

Deci daca ai net pe mobil ar trebui(sau chiar ar trebui)sa poti sa iti conectezi PC-ul la net, dar invers nu merge