| iintunericul a întrebat:

cum sa fac ca sa descarc jocuri de pe google play, de pe calculator si dupa aia sa le bag pe telefon?

5 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

Conectezi telefonul cu cablul de date la calculator, apoi intri în Play Store din Browser-ul Computer-ului (logat cu un cont Google valid).

| ZaraZaraPerlin a răspuns:

Iti trebuie cablu de date ca sa e bagi pe telefon! Dar mai bine iti descarci direct de pe telefon kiss Funda?

Răspuns utilizator avertizat
| motanasu a răspuns:

Pai este un program numit:bluestacks pe care il descarci de pe site-ul lor oficial. De acolo iti descarci toate jocurile posibile pentru android si poti sa te joci direct pe calculator ca e mai smecher sau ti le pui pe telefon cu usb ca sa iti mearga. DAR ATENTIE TREBUIE SA AI 2GB DDR3 PE CALCULATOR CA SA ITI MEARGA! MINIMhappy Sper ca te-am ajutathappy