| AnOnIm20202020 a întrebat:

Buna,am un telefon taschreem si as vrea sa imi descarc jocuri. eu nu am internet pe tell si nici wi-fi. daca ma loghez pe calculator la google play, cum imi scot jocurile? trebuie sa le platesc?

Răspuns Câştigător
| sanki a răspuns:

Cele cu plata cred ca ti se ia din credit suma ceruta. daca esti pe abonament iti face cost acolo sau daca nu cred ca poti plati si cu cardul! funda?

2 răspunsuri:
| sanki a răspuns:

Sa-mi zici si modelul telefonului. dar in general daca ai cablu de date poti descarca jocuri de pe google.play ( exista si jocuri cu plata si jocuri gratis). Daca nu ai internet e mai complicat pentru ca din ce imi amintesc trebuie sa-ti faci un cont la ei ( la google) apoi sa te loghezi ca sa poti descarca, iar asta trebuie facut dupa telefon. Sfatul meu e sa descarci dupa alt site, daca stii numele jocului scrii pe google ( exemplu: temple run apk ) si descarci instalarea de acolo, apoi doar il muti in telefon!

| AnOnIm20202020 explică (pentru sanki):

Si alea cu plata cum le platesc?