| tigru123456 a întrebat:

Cum scap de notificarile astea de la Google Chrome? Uitati-va in imagine https://imgur.com/a/6DrojuM

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

In dreapta este o rotita dintata. Apasa pe ea si vezi ca trebuie sa fie o blocare a anunturilor. Nu-mi mai amintesc bine pentru ca eu lucrez de peste doi ani pe Linux.

| Felys a răspuns:

Astea apar ăentru ca tu le-ai dat voie.Cand intrii pe diverse siteuri si te intreaba daca permiti notificari tu sa dai respins, nu le mai da accept ca te bombardeaza cu reclame.Pentru cele existente mergi la setari si excludele, acolo la rotita dintata

| Popescu_Razvan_2001 a răspuns:

Chrome://settings/content/notifications? search=notification

| Popescu_Razvan_2001 a răspuns:

Intri aici ---> chrome://settings/content/notifications? search=notification